Arama:

Teslimat

Size ilettiğimiz Banka Bilgileri vasıtasıyla ödeme transferi yaparak veya İyzico ödeme sistemi üzerinden kredi kartıyla ödeme yaparak duyurulan tarihte gerçekleşecek eğitime katılmaya hak kazanırsınız. Belirlenen eğitim tarihi öncesinde eğitime erişim bilgileri tarafınıza gönderilir.

İade koşulları

Eğitim ücreti, eğitim tarihine 15 gün ve daha az bir süre kala iade edilmez. Bu durumda Alıcı dilerse ileriki bir tarihte açılacak kursa kaydını aktarabilir. Eğitim ücretlerinden veya kur değişimlerinden oluşabilecek ücret farklarından Alıcı sorumludur.

15 günden fazla bir süre önce eğitimi almaktan vazgeçilmesi durumunda [email protected] adresine vazgeçme nedenini belirten Alıcı, bir başvuru ile iade isteyebilir. İade başvurusunun onaylanması halinde, oluşabilecek operasyonel masraflar Alıcı’ya yansıtılır.

Sıfır Enerji ve Pasif Ev Derneği ve İktisadi İşletmesi eğitim tarihlerinde değişiklik yapabilir. Değişiklik olması durumunda, eğitime katılamayacak olan ve bu hususta başvuru yapan Alıcı’ya eğer isterse ücret iadesi yapılabilir. İade 7 iş günü içinde gerçekleşir.